Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » Архів матеріалів

Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом та СНІДом провела конкурс малюнку серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Кращі роботи:

\













Переглядів: 2673 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 30.03.2012 | Коментарі (0)

«Зупинимо туберкульоз разом»

24 березня Всесвітньою організацією об’єднаних націй визначено Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у Кіровоградській області з 24 лютого по 24 березня проводиться місячник боротьби із туберкульозом. Кіровоградська  обласна організація   Товариства  Червоного Хреста України  провела широкомасштабні інформаційно-просвітницькі акції:

-  В педагогічному університеті ім. В.Вінниченко червоно-хрестівцями, у взаємодії з керівництвом ВНЗ, організовано та проведено просвітницькі та благодійні заходи: розповсюдження літератури, засобів контрацепції, збір пожертвувань у скриньки Червоного Хреста.



-   В рамкам місячника на базі  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського було проведено круглий стіл Кіровоградською ОО ТЧХУ спільно з  обласною благодійною організацією "Відкрите серце", Благодійним фондом "Повернення до життя”, громадським центром «Лілія». На зустрічі були присутні студенти 1-2 курсів Кіровоградського медичного коледжу імені Є. Й. Мухіна та Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна".


-   На площі ім. С.М. Кірова під гаслом «Разом проти туберкульозу» патронажними медичними сестрами Кіровоградської ОО ТЧХУ розповсюджувалась просвітницька література та засоби контрацепції, також проводився збір коштів у скриньки Товариства.



Переглядів: 778 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 29.03.2012 | Коментарі (0)


З 20 по 21 березня 2012р. в м. Миргород, Полтавської обл.. пройшов тренінг для медичних сестер та інших співробітників Товариства Червоного Хреста України 5 областей ( Полтавської, Донецької, Кіровоградської, Сумської, Харківської) з питань ідентифікації, перенаправлення, постраждалих від торгівлі людьми та надання їм реінтеграційної допомоги.

Проект впроваджується Товариством Червоного Хреста України у співпраці з Міжнародною організацією з міграції за сприяння Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та фінансується Європейським Союзом.




Головною метою є зміцнення національних механізмів реінтеграції та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми (ПТЛ) у Білорусі, Молдові та Україні; більш активне залучення Національних товариств Червоного Хреста до діяльності щодо ідентифікації ПТЛ, перенаправлення для надання захисту й безпосереднього надання допомоги жертвам торгівлі людям з метою забезпечення постійного доступу до послуг, які надаються ПТЛ.

Одним із напрямів діяльності в рамках проекту є створення мережі Червоного Хреста з питань ідентифікації, переправленні та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, шляхом навчання співробітників обласних організацій Червоного Хреста із числа медичних сестер, що працюють у сільській місцевості, співробітників медико-соціальних центрів Товариства Червоного Хреста України та інших співробітників обласних, міських, районних організації ЧХ, які під час виконання своїх щоденних обов'язків стикаються з великою кількістю людей, особливо в сільській місцевості, наприклад мобільні команди ЧХ, мобільні діагностичні лабораторії. Також співробітники, які працюють в проектах по наданню допомоги біженцям та шукачам притулку в Україні. У подальшому ці співробітники сприятимуть постраждалим від торгівлі людьми у вирішенні питань щодо їх реінтеграції.

 

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ: УКРАЇНА

Станом на 31 грудня 2011

 

МОМ надає реінтеграційну  допомогу постраждалим від торгівлі людьми починаючи з 2000 року. З січня 2000р. по грудень 2011р. 8157 постраждалих осіб отримали допомогу в рамках реінтеграційної  програми МОМ. Допомога постраждалим включає медичну, психологічну та юридичну допомогу, придбання проїзних документів, надання тимчасового житла, реінтеграційних грантів поновлення документів, професійну підготовку/перепідготовку тощо.

 

Кількість постраждалих від торгівлі людьми, які  отримали допомогу від Представництва МОМ в Україні (січень 2000 – грудень 2011)



      2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011

Контактна інформація:

1.    Європейський Союз Делегація Європейської Комісії в Україні: т.3908010, http://eeas.europa.eu/index_en.htm

2.    Товариство Червоного Хреста України: т.2351096,  http://www.redcross.org.ua

3.    Міжнародна організація з міграції Представництво в Україні: т. 5685015, http://www.iom.org.ua


Переглядів: 1132 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)

Проведення акції «Холодна зима. Допомагаємо нужденним» станом на 10.02.12



Кількість жертв холодів в Україні  за останню добу зросла на кілька десятків. За даними Міністерства охорони здоров'я, за тиждень до лікувальних закладів України зі скаргами на обмороження чи переохолодження звернулися 1592 людини, переважна більшість з яких були госпіталізовані. МНС облаштувало по всій Україні пункти обігріву для безпритульних. Намети з теплогенераторами, гарячим чаєм та продуктами харчування почали функціонувати з 27 січня на період сильних морозів.Пункти обігріву розташувалися в місцях масового перебування людей та працюють цілодобово. Тут безхатченки можуть зігрітися та отримати гарячу їжу.

За прогнозами  Укргідрометцентру, в найближчі дні в Україні очікується подальше зниження температури повітря і без осадків. 

Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в заходах по допомозі населенню області, яке постраждало від морозів по 10.02.2012р. надала допомогу 1387 особам.





В м. Кіровограді такі пункти знаходяться за адресою:

1.     Вул. Жовтневої Революції – 14 (біля будинку техніки).

2.     Вул. Попова (біля 35 школи).


Переглядів: 761 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (1)

Допоможіть врятувати життя 6-ти місячній дитині!

 

Владику Кавуну з м. Світловодська вкрай необхідна операція з пересадки донорської нирки. У хлопчика зовсім не працює ліва нирка, а діагноз правої - пієлонефрит.

 

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки світять тим, хто чекає на допомогу. Товариство Червоного Хреста України упевнено, що Ваша небайдужість стане прикладом і для інших. Надаючи допомогу малюкові, Ви передаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте  життя та надію.

 

Допомогу можна перерахувати на розрахунковий рахунок Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України №26000060214435 в КФ ЗАТ КБ «Приватбанк» м.Кіровоград,  МФО 323583, код ЄДРПОУ 02940248 з поміткою «Для Владика Кавуна м. Світловодськ»
 




Переглядів: 814 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 31.01.2012 | Коментарі (1)


До дня Святого Миколая  - 19 грудня 2011р. обласною організацією Товариства Червоного Хреста України був проведений захід спільно з волонтерами медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна в Храмі Успіня Пресвятої  Богородиці.  Були поздоровлені діти-сироти (40осіб) подарунковими наборами (солодощі та миючі засоби).






Переглядів: 763 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 23.12.2011 | Коментарі (0)





До міжнародного Дня інвалідів в Кіровоградській обласній науковій бібліотеці  ім. Д.І. Чижевського  спільно із Ленінським територіальним центром була проведена зустріч ветеранів різних категорій (інвалідів дитинства, інвалідів праці, інвалідів загального захворювання та ін..) Для них був організований солодкий стіл, кожному інваліду були вручені подарунки – миючі засоби. Для надання консультацій було запрошено юриста та провідного спеціаліста з управління праці і соціального захисту населення. Захід закінчився святковим концертом.



Переглядів: 782 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 23.12.2011 | Коментарі (0)

3-й день 31-ї Міжнародної Конференції Товариств

Червоного Хреста і Червоного Півмісяця


Розглянуто наступні питання (зі щоденного бюлетеня):


1. Резолюції 31-ї Міжнародної Конференції. 31-а Міжнародна Конференція завершилася прийняттям резолюцій з наступних питань: охорона здоров'я; міграція; реалізація Меморандуму про взаємопорозуміння між Палестинським Товариством Червоного Півмісяця та Маген Давид Адом в Ізраїлі; застосування міжнародного законодавства в надзвичайних ситуаціях; нерівні можливості доступу в галузі охорони здоров'я; утвердження чотирирічного плану дій з реалізації міжнародного гуманітарного права (МГП); розвиток волонтерства в національних Товариствах волонтерства; зміцнення правового захисту жертв збройних конфліктів.

2. Обрані нові члени Постійної Комісії. Постійна Комісія є єдиним постійно діючим органом червонохресного Руху. В період між скликанням  Міжнародних Конференцій, вона забезпечує стратегічне керівництво, сприяє координації діяльності між партнерами Міжнародного Руху і заохочує до реалізації резолюцій прийнятих на Конференції. Обраними членами Комісії стали:

Массімо Барра - член Італійського Червоного Хреста;

Стів Карр - волонтер Американського Червоного Хреста;

Пер Стенбек - член Фінського Червоного Хреста ;

Грег Вікері - Президент Австралійського Червоного Хреста і голова комітету Генеральної Асамблеї 2013 року;

Мохаммед Аль-Хадід - Президент Йорданського Національного Товариства Червоного Півмісяця та попередній голова і заступник голови Постійної комісії;

Грег Вікері був обраний головою нової Постійної Комісії, а Стів Карр – його заступником.

3. Пропозиції перетворюються у дії в інтересах людства. 3707 пропозицій надійшли на цьогорічну Міжнародну Конференцію від 131 національного Товариства, 78 урядів країн і 8 спостерігачів. Усі пропозиції були слушними і доповнювали проекти офіційних резолюцій. Пропозиції, що надійшли від урядів, дали змогу учасникам Конференцій дізнатися про їхню співпрацю зі своїми національними Товариствами з питань, що обговорювалися на Конференції. «Пропозиції є конкретними та виваженими і ми маємо надію, що уряди і національні Товариства будуть і надалі впроваджувати в життя прийняті на Конференції резолюції», - сказала Коррін Нуньєс, яка керувала процесом розгляду та аналізу пропозицій.

4. Як досягти нуля: Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. 31-а Міжнародна Конференція завершується, а Рух знову заявляє про необхідність активного фінансування глобальних програм з проблем ВІЛ/СНІДу. «Ми повинні працювати, щоб зупинити цю пандемію», - наголосив президент Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФ ТЧХ і ЧП) Тадатеру Коное на заході присвяченому боротьбі з ВІЛ/СНІДом. Національні червонохресні Товариства Аргентинського, Французького, Італійського і Тайського поділилися своїм досвідом у боротьбі з пандемією. Зазначивши, що продовжать активно працювати, щоб досягти кінцевого результату: нуль – нових випадків ВІЛ-інфекцій, нуль – дискримінації, нуль – смертей від СНІДу.

5. Семінар: важливість ролі соціальних медіа в умовах кризи системи охорони здоровя. В ньому взяли участь представники гуманітарних організацій та мас-медіа. Було відзначено, що своєчасне відображення стану, потреб та системи в галузі охорони здоровя у ЗМІ дозволить виявити недоліки та швидко реагувати на усунення їхніх причин  для здоров’я людей.


Переглядів: 670 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 07.12.2011 | Коментарі (0)

З 22 листопада по 1 грудня 2011 року

в Женеві (Швейцарія)

проводяться заходи Міжнародного червонохресного Руху

 

1. 18-а сесія Генеральної Асамблеї Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФ ТЧХ і ЧП) відкрилася 22-го листопада та проходить під гаслом «Змінюємо думки, рятуємо життя».

Порядок денний сформований на реалізації та розгортанні стратегії розвитку червонохресного Руху до 2020 року. Серед ключових питань також - проблеми гуманітарної дипломатії та стратегії глобальної мобілізації ресурсів на розвиток волонтерського руху. Ці та інші питання будуть обговорюватися на пленарному засіданні та на семінарах з питань:

-       покращення комунікацій в рамках Руху;

-    міжнародного права реагування на катастрофи;

-     формування комісій (фінансова, молодіжна, з погодження та посередництва).

2. Засідання Ради Делегатів.

На ньому буде заслухано доповіді про виконання резолюції 30-ї Міжнародної Конференції, звіти про роботу комісій МФ ТЧХ і ЧП, а також затверджено порядок денний 31-ої Міжнародної Конференції Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

3. 31-а Міжнародна Конференція Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця проходить під гаслом «Наш світ. Ваш крок – заради гуманності».  

В ній беруть участь усі складові міжнародного червонохресного Руху: це 187 національних Товариств та делегати 194 держав-учасниць Женевських Конвенцій про захист жертв війни.

Конференція, що скликається кожні 2 роки, являє собою міжнародну платформу для розробки позиції червонохресного Руху щодо найзагрозливіших гуманітарних проблем світу, а також об’єднання зусиль із державами, направлених на їхнє визнання та спільне з державами формування бази гуманітарної дипломатії Руху.

Ця Конференція стане ключовим етапом в розвязанні деяких правових питань щодо готовності до надання міжнародної допомоги при надзвичайних ситуаціях та зниження ризику стихійних лих.

В центрі її уваги – становище вразливих груп населення. Наголошуватиметься на створенні та підтримці умов для надання гуманітарних послуг та на питаннях гуманітарних викликів при виникненні збройних конфліктів і природних катастроф.

Товариство Червоного Хреста України представляє Президент Товариства – І.Г.Усіченко, заступник Генерального секретаря Національного комітету - В.Ю.Серговський та лідер молодіжного руху – Наталя Василюк.



28 листопада розпочала роботу 31-а Міжнародна Конференція Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

 

Розглянуто наступні питання (зі щоденного бюлетеня):

 

1. Президенти Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) і Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФ ТЧХ і ЧП) - Якоб Келленбергер і Тадатеру Коное привітали 1714 делегатів Міжнародної Конференції з усього світу. Обидва лідери визнали наявність нестабільної ситуації в діяльності з надання гуманітарної допомоги, підтвердили значення основоположних принципів і підкреслили важливість вирішення головних питань Міжнародної Конференції, включаючи посилення міжнародного гуманітарного права (МГП) та законодавства у сфері протидії катастроф. «Заяви про наміри ніколи не буде достатньо для порятунку життів та захисту людської гідності», - заявив Келленбергер у своєму виступі, Коное підкреслив: «Жоден уряд, яким би сильним він не був, не може передбачити все. Зміцнюючи своє Національне Товариство, уряд може використовувати ресурси, мобілізовані цим Товариством, завдяки чому можна досягти більш значних успіхів, зокрема у підтримці маргінальних груп».

2. Художні виступи стали «родзинкою» церемонії відкриття. Церемонія відкриття 31-ї Міжнародної Конференції розпочалася балетною постановкою про сім основоположних принципів, яку виконували молоді танцюристи зі школи Рудра Бежара ансамблю Швейцарської Академії Альфорн. Основоположні принципи символічно відображалися не тільки в танці, але й проголошувалися 14-ма різними мовами. Вперше церемонія відкриття транслювалась он-лайн, щоб всі члени Руху в усьому світі мали змогу приєднатись до свята.

3. Трансформативна сила гуманітарної діяльності. «Мене звуть Наджмуддін Хелал і я один з тисяч афганців, які втратили ноги через фугаси,» - так розпочав свій виступ перший основний доповідач 31-ї Міжнародної Конференції, чий життєвий шлях: від молодої людини, чия травма у 18 років стала загрозою надії на нормальне життя, до голови ортопедичного центру МКЧХ в Кабулі. Другий основний доповідач - Олів'є Арінганжі, координатор волонтерів молодіжного Червоного Хреста Бурунді, говорив про трансформативну силу волонтерства: «Я став добровольцем у той час, коли країна переживала найжорсткішу соціальну і політичну кризи, а дух волонтерства допоміг відновити Національне Товариство і солідарність його країни після багатьох років громадянської війни.»

4. Зміцнення міжнародного гуманітарного права. Філіп Сперрі, директор Департаменту із законодавства та співробітництва МКЧХ, розпочав денне пленарне засідання питанням щодо зміцнення міжнародного гуманітарного права. «МГП може відповідати на виклики збройних конфліктів та запропонувати правові рішення, які дозволять реально змінити ситуацію для жертв даних конфліктів», - сказав Сперрі. У подальшій дискусії більше 35 делегатів з Національних Товариств висловили підтримку в погодженні  дослідження МКЧХ.

5. Молодь як провідники ненасильства та миру. Цей захід закликав учасників Конференції підписати зобов'язання щодо пропаганди культури ненасильства і миру через освітньо-виховні програми. Виступаючи на семінарі, Рене Фазель - представник Міжнародного Олімпійського Комітету, зазначив: «Спорт є потужним засобом для поширення (вищезазначених) цінностей серед молодих людей.» Спорт, музика і мистецтво були запропоновані як ефективні засоби залучення молоді до благородної справи. Шарлотта Точіо - тренер молоді, сказала, що сам процес створення витворів мистецтва, генерація нових ідей і натхнення, як кінцевий результат - це також цінність. Головуюча на сесії, віце-президент МФ ТЧХ і ЧП - Джаслін Салмон з Ямайського Червоного Хреста наголосила на тому, що енергія молодих людей повинна бути спрямована на формування культури ненасильства і миру.

6. Ритм. Протягом всього періоду статутних зустрічей, комунікативні команди делегатів працювали он-лайн через соціальні медіа. Одне з питань, яке було поставлене молодим людям було таке: що найбільше сприяє розповсюдженню насильства серед молоді? Основними відповідями, які обрали 40% респондентів, стали: безробіття, відсутність почуття власної гідності і мети в житті. Іншими популярними відповідями були наступні причини: наркотики та алкоголь, а також відсутність освітньо-виховної роботи над проблемою расової нетерпимості і дискримінація.

7. Волонтери в дії. Марі Іоланда Біді і Нобукі Нитта були серед 265 добровольців, які працювали більше 8500 годин, щоб забезпечити делегатів Конференції усім необхідним. Марі раніше працювала у Товаристві Червоного Хреста Кот-д'Івуара. Її колега - Нобукі є новою людиною для Руху, але вже вправно використовує свої навички в англійській і японській мовах для вирішення потреб членів делегацій.



 Із щоденника засідання 18 сесії Генеральної Асамблеї

Міжнародної Федерації Товариств

Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФ ТЧХ і ЧП)         


25 листопада розглянуто наступні питання:

 

1.  Червоний Хрест Південного Судану прагне в майбутньому приєднатися до МФТ ЧХ і ЧП. Національне Товариство Південного Судану заявило про бажання стати наступним членом Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Марк Ажіо, тимчасовий голова Червоного Хреста Південного Судану, зауважив, що, хоч організація є новою, але вже налічує близько 4000 добровольців.

2. Генеральна Асамблея ухвалила молодіжну політику МФТ ЧХ і ЧП, а також закликала національні Товариства збільшити масштаби й ефективність залучення молоді. Аманат Осборн-Мозес з Гаванського Товариства є головою молодіжної комісії МФТ ЧХ і ЧП. Коментуючи запуск нового молодіжного проекту, зауважила: «Тепер завдання полягає в тому, щоб перетворити наші добрі наміри в реальні дії».

3. Вирішення проблеми волонтерства. Мукеш Капіла, заступник Генерального Секретаря з розвитку знань національних Товариств, відзначив  проблеми волонтерства, які стоять сьогодні – волонтерський рух залишається актуальним, необхідно зберігати та збільшувати кількість волонтерів, оцінювати якість та результати їхньої роботи. "Волонтери очікують чогось взамін, - сказав він. - Вони повинні рости особисто і отримувати професійні навички." Це підтвердив і Лейлі Халегі з Товариства Червоного Півмісяця Ісламської Республіки Іран.

4.  Планування оптимального реагування на ядерні інциденти. Представники Червоного Хреста Японії визнали, що плани, які раніше здавалися надійними, можуть бути вдосконалені і запропонували всім національним Товариствам взяти участь у конференції з цього питання в Японії у 2012 році. Зважаючи на той факт, що наразі у 30 країнах світу налічується  більш ніж 400 атомних станцій, людство може одного дня зіштовхнутися з ядерною катастрофою.

5.  Навчаємося на помилках минулого, будуємо майбутнє. За останні десятиліття у світі спостерігається тенденція до зростання масштабів та наслідків стихійних лих. Наголошувалося на важливості врахування попереднього досвіду у вирішенні питань даного характеру. На пленарному засіданні було вирішено, що МФТ ЧХ і ЧП має визначити свою роль в наданні допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій.


25 листопада також відбулося Засідання Ради делегатів


Розглянуто наступні питання (із щоденника засідання):

  

1. Засідання розпочали прийняттям Міжнародної резолюції, запропонованої Австралійським, Японським і Норвезьким Червоним Хрестом під назвою «Робота в напрямку ліквідації ядерної зброї».

2.  Жіночі Мережі Червоного Хреста і Червоного Півмісяця прагнуть збільшити своє членство. Дані мережі були створені на початку цього року. «Ми не феміністки, навпаки, ми боремося за гендерну рівність та визнання", - сповістила Гендиректор Болгарського ТЧХ – пані Софія Стойменова. Генеральний Секретар Шведського Червоного Хреста – пані Ульріка Кагстром закликала жінок долучатися та підтримувати цю ініціативу.

3. Надихаючи майбутні покоління через збереження нашої спадщини. Делегатам було запропоновано долучитися до справи розвитку музею Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Женеві, який буде знову відкрито в 2013 році після ремонту. В музеї проводитимуться нові цікаві виставки. У 2015 році Рада Делегатів та команда музею представить рекомендації по подовженню розповсюдження інформації про музей.

4. Червоний Півмісяць Палестини та Щит Давида: Зміцнення співробітництва. Проект резолюції про взаємопорозуміння між Палестинським Товариством Червоного Півмісяця та Марен Давид Адом в Ізраїлі буде розглянуто в ході майбутньої 31-ої Міжнародної конференції. Незалежний спостерігач процесу імплементації - Пар Стенбек та 10 делегатів висловили свою підтримку проекту резолюції, маючи сподівання, що буде покладено початок налагодженого співробітництва, а також продовжено активну гуманітарну діяльність.

5.  Медаль Анрі Дюнана присуджується за видатні гуманітарні досягнення. Шімеліс Адугна з Ефіопії, Астрід Ноклейбе Хайберг з Норвегії і Бошко Яковича з Сербії за виняткові індивідуальні досягнення і велику відданість Червоному Хресту та Червоному Півмісяцю нагороджено найвищою нагородою Міжнародного Руху.

6.  Теплий прийом чекає в Австралії в 2013 році. У Сіднеї з 12 по 15 листопада 2013 року пройде наступна Генеральна Асамблея та Рада делегатів. «Ми маємо намір зробити цю подію незабутньою», - наголосив голова Австралійського Червоного Хреста Грег Вікері.


Переглядів: 1037 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 25.11.2011 | Коментарі (0)

Вже традиційно з 17 листопада по 17 грудня 2011 року Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України проводить місячник "Молодь Кіровоградщини – за здоровий спосіб життя”, під час якого працівники та волонтери Товариства реалізуватимуть інформаційно-просвітницькі та добродійні заходи серед населення області, особливо серед учнівської та студентської молоді. Період місячника охоплює:

Міжнародний день студента – 17 листопада;

Всесвітній день толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД – 1 грудня;

Міжнародний день інвалідів – 3 грудня;

Міжнародний день волонтерів – 5 грудня;

Всеукраїнський день благодійника – 11 грудня.

Працівники обласної організації Товариства будуть проводити в навчальних закладах бесіди, анкетування, опитування, класні години, творчі конкурси, заохочувати молодь до участі в просвітницьких і благодійних заходах Товариства, спрямованих на підтримку ВІЛ-інфікованих дітей та малозабезпечених родин. Для успішного проведення цього місячника залучаються добродійники з державних і комерційних структур, релігійні та молодіжні організації. Адже проблеми, до яких Товариство Червоного Хреста хоче привернути увагу жителів Кіровоградщини, дуже важливі, так як вони спрямовані на забезпечення здоров”я і життя молодого покоління.

Запрошуємо всіх учнів і студентів області, громадськість прийняти участь у місячнику "Молодь Кіровоградщини – за здоровий спосіб життя” та приєднатись до проведення просвітницьких і доброчинних заходів.



1 грудня на центральній площі ім..С.Кірова в місті Кіровограді проходила просвітницька і доброчинна акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Гасло "Не вітфутболюй !” ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД людей стало головним в проведенні цього заходу. Під час акції на центральних вулицях та площі міста працівники та волонтери обласної організації Товариства Червоного Хреста України, БО ”Всеукраїнська Ліга Легалайф”, обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ, обласного та Кіровоградського міського центрів соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, БФ "Повернення до життя”, ДЮК "Вогник” та за сприяння управління у справах сім”ї та молоді облдержадміністрації розповсюджували просвітницьку літературу і гумові запобіжники, у скриньки ЧХ збирались кошти для ВІЛ-інфікованих дітей, що знаходяться у притулках. Волонтери пропонували всім бажаючим безкоштовно зробити тест на ВІЛ, гепатити В і  С  в пересувній лабораторії, що розмістилася на площі. В  наметі Червоного Хреста усіх бажаючих зігрівали гарячим чаєм та кавою, лунали запальні пісні у виконанні студентів медичного коледжу ім..Є.Мухіна.Тригодинна акція закінчилась розгортанням волонтерами багатометрової "червоної стрічки” – символа пам”яті про померлих та нагадування живим про важливість проблеми ВІЛ/СНІДу в нашому суспільстві. 




Переглядів: 1460 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 22.11.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »
П`ятниця, 19.04.2024, 06:38
Благодійність
Web-money гаманець 
UMZ: 426348191417
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 75
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Документи:



Закон України Про
символіку Червоного
Хреста, Червоного
Півмісяця, Червоного
Кристала в Україні


   
Закон України Про
 Товариство Червоного
Хреста України





Указ Президента
України Про
Товариство Червоного Хреста України




Статут Товариства
Червоного Хреста
України
NewFeaturesNet © 2024