Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України ГоловнаРеєстраціяВхід

Основна мета і завдання організації


Основною метою діяльності Кіровоградської обласної організації є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі  збройних сил  і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади у їх діяльності в гуманітарній сфері.

  Для виконання цієї мети організація:

1.Сприяє органам державної влади,  медичній службі Збройних Сил України та органам охорони здоров’я України в  медичному обслуговуванні поранених і хворих військовослужбовців і цивільного населення під час збройних конфліктів, відповідно до Женевських Конвенцій 1949 року і Додаткових протоколів до них 1977 року.

2. Сприяє попередженню захворювань, зміцненню здоров'я та соціального.
благополуччя людини, вихованню та формуванню здорового способу життя.

3. Організовує службу Товариства по наданню екстреної допомоги населенню, постраждалому внаслідок надзвичайних ситуацій.

4. Координує та здійснює роботу з розповсюдження міжнародного гуманітарного права та основоположних принципів Міжнародного руху.

5. Організовує  силами     патронажної служби Товариства, яка діє на підставі Положення про неї, медико-соціальну допомогу самотнім громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення; сприяє реалізації державних та регіональних програм, спрямованих на охорону здоров'я і надання допомоги малозабезпеченим верствам населення; співпрацює для виконання цих завдань з іншими організаціями та установами; організовує медико-соціальні центри та кімнати, лікарні, притулки Червоного Хреста для соціально незахищених верств населення.

Бере участь у виконанні регіональної програми розвитку донорства крові та її компонентів, разом з органами і закладами охорони здійснює роботу по залученню громадян до лав донорів, пропаганді серед населення безоплатного давання крові. Співпрацює в питаннях донорства з відповідними їх статусу організаціями національних Товариств Червоного Хреста або Червоного Півмісяця.

Бере участь в організації підготовки населення до надання першої медичної допомоги і догляду за хворими.

Надає допомогу і моральну підтримку біженцям, які перебувають на території області.

9. З'ясовує долю осіб незалежно від їх національності та громадянства, які постраждали внаслідок збройних конфліктів, стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій у світі.

10. Заохочує дітей та молодь до участі в діяльності Товариства.Середа, 05.08.2020, 10:15
Благодійність
Web-money гаманець 
UMZ: 426348191417
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 64
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Документи:Закон України Про
символіку Червоного
Хреста, Червоного
Півмісяця, Червоного
Кристала в Україні


   
Закон України Про
 Товариство Червоного
Хреста України

Указ Президента
України Про
Товариство Червоного Хреста України
Статут Товариства
Червоного Хреста
України
NewFeaturesNet © 2020