Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2016 » Березень » 24

   Протягом місячника, який проходив з 24 лютого по 24 березня 2016 року, обласною, міськими та районними організаціями Товариства спільно із закладами охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення, освіти та науки проводились заходи, спрямовані на просвітницьку роботу серед населення, а саме учнівської та студентської молоді та на допомогу хворим на туберкульоз і членам їх родин.

   Проводилась робота, спрямована на поширення знань щодо туберкульозу та ВІЛ/СНІДу серед учнівської та студентської молоді. Було проведено 975 виховних годин, бесід і опитувань, написання диктантів і творів з цієї тематики, зустрічей з лікарями-фтизіатрами. 3 обласні, 36 районних та більшість шкільних бібліотек оформили стенди-експозиції санітарно-просвітницьких видань ТЧХУ.

   В рамкам місячника на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського було проведено семінар Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста, на який були запрошені представники Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного центру планування сім’ї та репродукції людини. На зустрічі були присутні студенти будівельного коледжу, ліцею побутового обслуговування, ліцею сфери. В бібліотеці ім. Бойченка був проведений семінар спільно з представниками Червоного Хреста, лікарем-фтизіатром обласного протитуберкульозного диспансеру, лікарем-епідеміологом СНІД-центру та представниками міської пенітенціарної служби, запрошені студенти машинобудівельного коледжу. В бібліотеці ім. Шевченка був проведений семінар спільно з представниками Червоного Хреста, лікарем-фтизіатром міського протитуберкульозного диспансеру, обласного центру планування сім’ї та репродукції людини, запрошені учні гімназії ім. Шевченка №5, ЗОШ №14, ЗОШ №24.

   В 26 навчальних закладах м. Кіровограда проводились освітні сесії представниками Червоного Хреста  щодо профілактики туберкульозу. Зараз проходять конкурси малюнків, плакатів на тему «Як перемогти туберкульоз», найкращі будуть нагороджені. В м. Олександрії організація Червоного Хреста провела дні відкритих дверей хворим на туберкульоз. У бібліотеках міста поповнені стенди-виставки літератури по профілактиці туберкульозу. В ДНЗ №16 був проведений «Ранок здоров’я», на якому діти-вихованці отримали соки, також в учбових закладах проведені конкурси плакатів, сан бюлетенів «Молодь обирає здоров’я», разом з учнями виготовлено стенд «Туберкульоз: міфи та реальність». Протягом місячника проведені диспути, радіопередачі «Туберкульоз – виліковний», зустрічі з лікарем-фтизіатром А.І. Матковським з учнями НВК №17, патронажна служба розповсюджувала буклети серед учнівської молоді м. Олександрії. В Знам’янському районі були проведені бесіди, лекції з учнівською молоддю та працівниками підприємств, організацій щодо профілактики туберкульозу. У смт. Бобринець проведені зустрічі, бесіди з учнями місцевих шкіл щодо профілактики попередження захворювання на ВІЛ/СНІД, туберкульоз.

   У 15 медико–соціальних кімнатах проводились дні відкритих дверей, в яких вели прийом лікарі – фтизіатри, було оглянуто та надано консультацій 524 самотнім громадянам та сім'ям, в яких є хворі на туберкульоз. Також із банків одягу цим сім’ям надавалась допомога одягом.

   Під час місячника особлива увага приділялась таким протитуберкульозним закладам, як обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Стара Осота» - закуплені солодощі та фрукти; дитяче відділення обласного протитуберкульозного диспансеру, обласна протитуберкульозна лікарня – допомога одягом, взуттям; дитячий спеціалізований дошкільний заклад № 16 м. Олександрії – закуплені соки; Олександрійському тубдиспансеру надали допомогу продуктами харчування, одягом та медикаментами 52 хворим та їх родинам. Для 61 хворих обласного тубдиспансеру була надана допомога одягом та взуттям.

 


 

Переглядів: 775 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Кировоградская областная организация Общества Красного Креста Украины проводит занятия с детьми (различные мастер-классы, игровые занятия, экскурсии, посещения театра и т.д.) и взрослыми (занятия по ответственному родительству) в рамках проекта «Психосоциальная поддержка уязвимых групп населения в Украине» при поддержке Датского Красного Креста. Приглашаются дети и взрослые ВПЛ (внутренне поращённые лица), члены семей военнослужащих.

Занятия проходят в областной организации Красного Креста каждое воскресенье в 13.00 по адресу: г. Кировоград, ул. Гоголя 98 (угол ул. Гоголя и ул. Кирова).

За дополнительной информацией можно обращаться по телефону 22-38-15 или 0663473943 (Наталья)

Веб-сайт: http://redcross-kr.at.ua

Е-мейл: redcross.kir@mail.ru

     

 


 

 

Переглядів: 337 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

В Україні триває розбудова системи підтримки амбулаторного лікування хворих на туберкульоз. У цьому процесі бере участь і Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), реалізуючи проект «Підтримка амбулаторного лікування туберкульозу». Мета проекту – втілити систему контролю за туберкульозом та підвищити прихильність, тобто мотиваціюхворих на туберкульоз до лікування.

Проект працює в Донецькій, Харківській, Кіровоградській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Одеській, Луганській областях та Києві.

З квітня 2015 року реалызовуэться проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» в Кіровоградській області. Мета проекту – підвищити прихильність хворих на туберкульоз до лікування Цільова аудиторія проекту: представники груп ризику, хворі на ТБ.

Досягнення цієї мети здійснюється через підвищення доступності лікування хворих на туберкульоз на засадах стратегії DOTS, соціальну та інформаційну підтримку хворих на туберкульоз, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проведення інформаційної кампанії серед спеціалістів та хворих щодо перспектив лікування хворих на туберкульоз на засадах стратегії DOTS.

Кіровоградська обласна організація ТЧХУ здійснюватимуть інформаційну кампанію з підвищення прихильності до лікування пацієнтів, які отримують амбулаторне лікування туберкульозу.

В рамках цієї кампанії патронажні медичні сестри Кіровоградської ОО ТЧХУ одноразово надають пацієнтам «Щоденник пацієнта» та навчать його веденню; проводять співбесіди із хворими на туберкульоз, які знаходяться під патронажем ТЧХУ, допомагають заповнити «Щоденник пацієнта» та дотримуватись режиму лікування.

За довідковою інформацією можна звертатись до Кіровоградської обласної організації:

Контактний телефон:

(0522) 22-38-15

Адреса: 25006, м. Кіровоград,

вул. Гоголя, 98

Веб-сайт: http://redcross-kr.at.ua

Е-мейл: redcross.kir@mail.ru

 


 

Переглядів: 397 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

   З 1 по 30 квітня буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

   Його мета привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення - внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ\СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

   Заходи місячника – це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства Червоного Хреста України, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

   Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть:

  • надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей,
  • розширити та зміцнити мережу патронажної служби милосердя Червоного Хреста,
  • поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;
  • обладнати центри, класи та кімнати для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо.

   Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

   Один з важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 98 років поспіль –

це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. 

 


 

Переглядів: 384 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Понеділок, 21.09.2020, 02:14
Благодійність
Web-money гаманець 
UMZ: 426348191417
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 64
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Документи:Закон України Про
символіку Червоного
Хреста, Червоного
Півмісяця, Червоного
Кристала в Україні


   
Закон України Про
 Товариство Червоного
Хреста України

Указ Президента
України Про
Товариство Червоного Хреста України
Статут Товариства
Червоного Хреста
України
NewFeaturesNet © 2020