Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » Архів матеріалів

        1 червня 2016 року Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України традиційно приєдналась до обласної акції до Дня захисту дітей у Ковалівському парку. Під час акції нами були проведені розважальні та навчальні заходи для дітей, роздані подарунки та призи. Патронажні медичні сестри Товариства розповсюджували просвітницьку літературу, збирали кошти для маленьких пацієнтів-сиріт дитячої обласної лікарні. Діти прийняли участь у грі Естафета», творчій майстерні з малювання крейдою, олівцями, майстер-класі з плетіння гумками, грі «Інтелектуал». Члени загону швидкого реагування надавали практичні навички з першої домедичної допомоги. Переможці конкурсів отримали призи та подарунки від Червоного Хреста.

     

     

        Організація висловлює вдячність патронажним медичним сестрам Товариства, членам загону швидкого реагування, курсантам Кіровоградської льотної академії, волонтерам ГО «Волонтерський рух першої допомоги», волонтерам Товариства по проекту «Товариство Червоного Хреста України й психосоціальна підтримка вразливих верств населення в Україні». 

     

     

 


 

Переглядів: 595 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 06.06.2016 | Коментарі (0)

        21 травня в Знам’янському лісі пройшла гра Strike ball. Учасників зібралось більше 80. Організатори висловлюють вдячність представникам Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, а саме загону швидкого реагування під керівництвом Бондарчук Світлани Віталіївни.


 

Переглядів: 571 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 06.06.2016 | Коментарі (0)

    ГО «Центр розвитку людини та сім’ї «Сонячний Зайчик» висловлює свою вдячність Бондарчук Світлані Віталіївні (тренеру з першої невідкладної допомоги, командиру загону швидкого реагування Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України) за цікавий, а головне практично наповнений семінар для батьків!

          

     22.05.2016 батьки, під керівництвом досвідченого спеціаліста та на основі отриманих теоретичних знань змогли на практиці, за допомогою муляжів, здобути та закріпити навички надання першої домедичної допомоги дорослому та дитині.

          

 


 

Переглядів: 557 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 06.06.2016 | Коментарі (0)

       23 травня 2016 року в Києві проходило нагородження учасників VІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», який організовували Український фонд культури, Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» за підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, Міжнародна громадська організація «Асоціація милосердя «Еммануїл» та Громадська організація «Громадянський форум суспільної етики».

        ІІ місце у Соціальному проекті «Ми віримо у силу доброти» (вікова категорія 1-4 класи) зайняли учні 2-В класу КЗ «НВО № 6 «СЗШ І-ІІІ ступенів, ЦЕВ «Натхнення» Кіровоградської міської ради, Кіровоградської області» (юні волонтери Товариства Червоного Хреста), керівник проекту Волощенко Ірина Іванівна. Дітей вітали з перемогою в Києві Віктор Ющенко, композитор Олександр Злотник, представники Японії, об’єднання іудейських організацій України, помічник головного рабина України та багато інших видатних постатей.

       Мета цього конкурсу: популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

 


 

Переглядів: 490 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 06.06.2016 | Коментарі (0)

8 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – це найбільша гуманітарна мережа в світі. Керуючись принципами нейтральності й нероздільності, Рух надає допомогу постраждалим від надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів. Він складається з трьох компонентів:

  • Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ)
  • Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ і ЧП)
  • 190 Національних Товариств Червоного Хреста, в тому числі і Товариство Червоного Хреста України.

Товариство Червоного Хреста України – це майже 4 млн осіб, об’єднаних у 48673 первинних, 630 районних, міських та міськрайонних, а також 24 обласні та Київську міську організації. У цьому невеликому статистичному портреті постає найбільша в Україні благодійна громадська організація. Вона, відповідно до своїх гуманітарних принципів, намагається якомога краще прислужитися знедоленим, допомогти людині зберегти гідність у найскрутнішому становищі та зробити внесок у створення розгалуженої системи адресної допомоги громадянам, сприяючи органам державної влади в реалізації їхніх гуманітарних програм.

У всіх куточках планети Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця здійснює свою діяльність, щоб допомогти кожній людині. Всесвітнє співтовариство Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, що об'єднує в своїх рядах майже півмільйона співробітників і 17 мільйонів добровольців, є потужною силою, здатною змінити на краще життя тих, хто перебуває в найбільш уразливому становищі. При цьому здійснюється низка різноманітних видів діяльності – від забезпечення потреб тих, хто постраждав внаслідок лих і ситуацій збройного конфлікту, до надання допомоги жителям міст і важкодоступних областей, а також захисту інтересів найбільш уразливих груп населення в тісній співпраці з представниками органів державної влади. Керуючись основними гуманітарними принципами, ми мобілізуємо всю силу гуманності, щоб рятувати життя і полегшувати страждання людей.

У межах Руху вибір девізу обумовлений прагненням нагадати про те, що, в першу чергу, надихає нас на участь в роботі Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, і дати високу оцінку відданості наших співробітників і добровольців. Учасники Руху працюють у всіх країнах світу («усюди») і допомагають людям без будь-якої дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною ознакою чи політичними переконаннями («для всіх»).

Шановні колеги, волонтери, партнери і дорогі друзі! Вітаю вас усіх з нашим спільним святом – Міжнародним днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Я пишаюся мужністю червонохрестівців, які нині працюють в Україні в зовсім інших – складніших – умовах. Кожного дня завдяки вашій відданості, гуманності та бажанню допомагати людям ми разом полегшуємо життя тих, хто опинився у важкій життєвій ситуації. Бажаю вам здоров’я, енергії, благополуччя, оптимізму та нових досягнень! І – дякую вам!

Іван Усіченко, Президент Товариства Червоного Хреста України


 

Переглядів: 401 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 06.05.2016 | Коментарі (0)

Життя щодня доводить, що біда може з’явитися будь-де, не очікувано завітати до будь-якої оселі. Це може бути простий нещасний випадок, природна чи техногенна катастрофа, збройний конфлікт.

Навіть молодим і здоровим нелегко живеться у сьогоденні. А старим і хворим, та ще й відірваним від дому і звичного життя, й поготів.

Надання допомоги постраждалим під час збройних конфліктів – це та функція, з якої, власне, й почався Червоний Хрест. На щастя, в Україні вона не була затребуваною багато десятиліть, та на жаль, потреба в цьому тепер знову назріла, зважаючи на скрутну політичну та воєнну ситуацію на південному сході нашої країни. Загальна напруга відчувається і в прилеглих до зони АТО областях, і в інших мирних регіонах.

     

 

Із початку ведення бойових дій на Сході нашої країни до Кіровоградської області переїхало понад 10000 осіб, які були змушені полишити свої домівки на Донеччині та Луганщині й втікати від війни, шукаючи прихистку на Кіровоградщині. У нашій області сьогодні проживає більше шести тисяч сімей зі Сходу України, тому Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України постійно залучає небайдужих громадян та організації до проведення збору продуктів харчування, засобів гігієни, предметів першої необхідності, одягу, взуття, медикаментів, іграшок, посуду, матеріальної допомоги та інших речей, щоб і надалі допомагати нашим співвітчизникам. За 2015 рік обласна організація надала допомогу 5869 особам на загальну суму – 946916,16 грн.

З метою поліпшення умов проживання та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем самотніх та самотньо проживаючих громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб, хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, безпритульних дітей та дітей-сиріт, багатодітних та неповних малозабезпечених сімей, біженців провела з 1 квітня по 30 квітня 2016 року Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Там, де потрібна допомога – 2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста». Напередодні місячника головам міських і районних організацій Товариства були надані матеріали НК ТЧХУ щодо проведення акції.

Особлива увага приділялась агітаційній роботі в медико-соціальних кімнатах Червоного Хреста, вищих, середніх спеціальних та середніх навчальних закладах. Керівникам підприємств, спонсорам, директорам учбових закладів підготовлені листи-звернення щодо допомоги незахищеним громадянам. Серед населення проводився збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, іграшок та книг.

Проведені багато заходів із залученням молоді до благодійництва. В навчальних закладах області проведені інформаційно-просвітницькі та доброчинні заходи. Активно вони пройшли в загальноосвітніх школах м. Кіровограда, Олександрії та Світловодська, в навчальних закладах Знам’янського, Голованівського, Новгородківського, Новомиргородського, Олександрійського районів.

В більшості шкільних бібліотек області лідерами-волонтерами оформлені виставки червонохресної та просвітницької літератури. Міські та районні організації Товариства провели святкові зустрічі – вшанування ветеранів червонохресного та донорського рухів, сандружинниць воєнних років за участю представників місцевої влади, благодійників, волонтерів.

До річниці Чорнобильської катастрофи в педагогічному коледжі м. Олександрії був проведений відео-реквієм « Чорнобильська трагедія». В ліцеї – виставка літератури «Дзвони Чорнобиля» та радіопередача «Чорнобиль і ми».

До Великодніх свят волонтерами Товариства традиційно були організовані шефські бригади по наданню соціально-побутової допомоги підопічним, а саме - доставці продуктових наборів, гуманітарного одягу, миючих засобів, прибирання присадибних ділянок і подвір’я. В Храмі обласного центру спільно з медичним коледжем були вручені солодощі дітям-сиротам. В більшості районах області волонтерами разом із патронажними сестрами проведені подвірні обходи з метою активного спостереження за станом підопічних. В школах м. Олександрії пройшли уроки духовності «Писанка», в ліцеї інформаційних технологій – радіопередача «Білий тиждень. Гуманність напередодні Великодня».

У кімнатах медико-соціальної допомоги проводились дні відкритих дверей з консультаціями лікарів–спеціалістів. Особлива увага приділялась малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, самотнім пристарілим. Червонохресними організаціями спільно з працівниками управління соціального захисту населення проводились рейди – перевірки умов проживання підопічних та вирішення питань щодо надання їм адресної матеріальної та натуральної допомоги.

Кошти та натуральна допомога, що надійшли до організацій Товариства під час місячника, допоможуть:

  • надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей,
  • розширити та зміцнити мережу патронажної служби милосердя Червоного Хреста,
  • поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;
  • обладнати центри, класи та кімнати для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо. 

Благодійність дійсно є найбільшим проявом людяності і гуманізму, бо саме завдяки цій здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у цьому світі не зникає добро. Червоний Хрест майже по всьому світові взяв на себе місію генерації суспільства на добрі справи, саме ця громадська організація вбачає своє гуманне покликання допомогти тим, хто опинився наодинці з бідою чи хворобою.

Один з важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 98 років поспіль – це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.  

 


 

Переглядів: 314 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 06.05.2016 | Коментарі (0)

Шановні колеги, волонтери, партнери, активісти!

Колектив Кіровоградської обласної організації ТЧХУ вітає з днем заснування Українського Червоного Хреста!

Бажаємо міцного здоров’я, радості, завзяття, злагоди, наснаги, задоволення від роботи та вдячності громадян за добрі справи!!!

Нехай поповнюються і міцніють ряди прихильників руху! Хай душевна доброта, милосердя та любов рятують життя людей!

Хай буде мир і згоду в країні, колективі, сім'ї, душі!

 


 

Переглядів: 392 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

     Кировоградская областная организация Общества Красного Креста Украины совместно с практикующим психологом Загурской Юлией в апреле провели занятия по арт-терапии с детьми и взрослыми ВПО в рамках проекта «Психосоциальная поддержка уязвимых групп населения в Украине» при поддержке Датского Красного Креста. Занятия были посвящены поиску ресурса с использованием мандала-терапии, виденью новых путей решения для выхода из различных кризисных ситуаций с использованием метафорических (ассоциативных) карт, постановки целей с  использованием арт-терапии.

     Занятия проходили в областной организации Красного Креста по воскресеньям (3, 10 и 17 апреля) в 13.00 по адресу: г. Кировоград, ул. Гоголя 98 (угол ул. Гоголя и ул. Кирова).

     24 апреля будет мастер-класс по разукрашиванию пасхальных яиц.

     За дополнительной информацией и для записи  можно обращаться по телефону 22-38-15 или 0663473943 (Наталья)

     Веб-сайт: http://redcross-kr.at.ua

     Е-мейл: redcross.kir@mail.ru

        

        

 


 

Переглядів: 343 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

   Протягом місячника, який проходив з 24 лютого по 24 березня 2016 року, обласною, міськими та районними організаціями Товариства спільно із закладами охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення, освіти та науки проводились заходи, спрямовані на просвітницьку роботу серед населення, а саме учнівської та студентської молоді та на допомогу хворим на туберкульоз і членам їх родин.

   Проводилась робота, спрямована на поширення знань щодо туберкульозу та ВІЛ/СНІДу серед учнівської та студентської молоді. Було проведено 975 виховних годин, бесід і опитувань, написання диктантів і творів з цієї тематики, зустрічей з лікарями-фтизіатрами. 3 обласні, 36 районних та більшість шкільних бібліотек оформили стенди-експозиції санітарно-просвітницьких видань ТЧХУ.

   В рамкам місячника на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського було проведено семінар Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста, на який були запрошені представники Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного центру планування сім’ї та репродукції людини. На зустрічі були присутні студенти будівельного коледжу, ліцею побутового обслуговування, ліцею сфери. В бібліотеці ім. Бойченка був проведений семінар спільно з представниками Червоного Хреста, лікарем-фтизіатром обласного протитуберкульозного диспансеру, лікарем-епідеміологом СНІД-центру та представниками міської пенітенціарної служби, запрошені студенти машинобудівельного коледжу. В бібліотеці ім. Шевченка був проведений семінар спільно з представниками Червоного Хреста, лікарем-фтизіатром міського протитуберкульозного диспансеру, обласного центру планування сім’ї та репродукції людини, запрошені учні гімназії ім. Шевченка №5, ЗОШ №14, ЗОШ №24.

   В 26 навчальних закладах м. Кіровограда проводились освітні сесії представниками Червоного Хреста  щодо профілактики туберкульозу. Зараз проходять конкурси малюнків, плакатів на тему «Як перемогти туберкульоз», найкращі будуть нагороджені. В м. Олександрії організація Червоного Хреста провела дні відкритих дверей хворим на туберкульоз. У бібліотеках міста поповнені стенди-виставки літератури по профілактиці туберкульозу. В ДНЗ №16 був проведений «Ранок здоров’я», на якому діти-вихованці отримали соки, також в учбових закладах проведені конкурси плакатів, сан бюлетенів «Молодь обирає здоров’я», разом з учнями виготовлено стенд «Туберкульоз: міфи та реальність». Протягом місячника проведені диспути, радіопередачі «Туберкульоз – виліковний», зустрічі з лікарем-фтизіатром А.І. Матковським з учнями НВК №17, патронажна служба розповсюджувала буклети серед учнівської молоді м. Олександрії. В Знам’янському районі були проведені бесіди, лекції з учнівською молоддю та працівниками підприємств, організацій щодо профілактики туберкульозу. У смт. Бобринець проведені зустрічі, бесіди з учнями місцевих шкіл щодо профілактики попередження захворювання на ВІЛ/СНІД, туберкульоз.

   У 15 медико–соціальних кімнатах проводились дні відкритих дверей, в яких вели прийом лікарі – фтизіатри, було оглянуто та надано консультацій 524 самотнім громадянам та сім'ям, в яких є хворі на туберкульоз. Також із банків одягу цим сім’ям надавалась допомога одягом.

   Під час місячника особлива увага приділялась таким протитуберкульозним закладам, як обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Стара Осота» - закуплені солодощі та фрукти; дитяче відділення обласного протитуберкульозного диспансеру, обласна протитуберкульозна лікарня – допомога одягом, взуттям; дитячий спеціалізований дошкільний заклад № 16 м. Олександрії – закуплені соки; Олександрійському тубдиспансеру надали допомогу продуктами харчування, одягом та медикаментами 52 хворим та їх родинам. Для 61 хворих обласного тубдиспансеру була надана допомога одягом та взуттям.

 


 

Переглядів: 747 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Кировоградская областная организация Общества Красного Креста Украины проводит занятия с детьми (различные мастер-классы, игровые занятия, экскурсии, посещения театра и т.д.) и взрослыми (занятия по ответственному родительству) в рамках проекта «Психосоциальная поддержка уязвимых групп населения в Украине» при поддержке Датского Красного Креста. Приглашаются дети и взрослые ВПЛ (внутренне поращённые лица), члены семей военнослужащих.

Занятия проходят в областной организации Красного Креста каждое воскресенье в 13.00 по адресу: г. Кировоград, ул. Гоголя 98 (угол ул. Гоголя и ул. Кирова).

За дополнительной информацией можно обращаться по телефону 22-38-15 или 0663473943 (Наталья)

Веб-сайт: http://redcross-kr.at.ua

Е-мейл: redcross.kir@mail.ru

     

 


 

 

Переглядів: 306 | Додав: Devil_Sinclair | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 13 14 »
Субота, 30.05.2020, 14:34
Благодійність
Web-money гаманець 
UMZ: 426348191417
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 64
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Документи:Закон України Про
символіку Червоного
Хреста, Червоного
Півмісяця, Червоного
Кристала в Україні


   
Закон України Про
 Товариство Червоного
Хреста України

Указ Президента
України Про
Товариство Червоного Хреста України
Статут Товариства
Червоного Хреста
України
NewFeaturesNet © 2020